Algemeen Fysiotherapeut
Handtherapeut

Linda te Lindert Algemeen Fysiotherapeut Handfysiotherapeut Emailadres: ltelindert@deboombosch.nl Registratie: BIG  69922883004

Algemeen Fysiotherapeut

Rick Koning Algemeen Fysiotherapeut Emailadres: rkoning@deboombosch.nl Registratie: BIG 59919501904

Algemeen Fysiotherapeut
Master Manueel Therapeut i.o.

Wessley ten Have Algemeen Fysiotherapeut Master Manueel Therapeut i.o. Emailadres: wtenhave@deboombosch.nl Registratie: BIG 99926970504

Algemeen Fysiotherapeut
Master Manueel Therapeut

Bas ter Hoeven Algemeen fysiotherapeut Master Manueel Therapeut   Emailadres: bterhoeven@deboombosch.nl BIG 99911209704

Algemeen Fysiotherapeut

Pim Zwollo Algemeen Fysiotherapeut Aandachtsgebieden: sport, knieklachten, echografie (knie) en shockwave Emailadres: pzwollo@deboombosch.nl Registratie: BIG 19924434104

Algemeen Fysiotherapeut
Master Manueel Therapeut

Arno van Zandvoort Algemeen Fysiotherapeut Master Manueel therapeut Aandachtsgebieden: Dry Needling, echografie (elleboog), EPTE Emailadres: avanzandvoort@deboombosch.nl Registratie: BIG 49908566804

Algemeen Fysiotherapeut
Master Geriatrie Fysiotherapeut

Chantal Kolkman-Thomassen Algemeen Fysiotherapeut Master Geriatrie Fysiotherapeut Aandachtsgebieden: duizeligheid/vestibulaire revalidatie en hydrotherapie Emailadres: cthomassen@deboombosch.nl Registratie: BIG 39916609304

Algemeen Fysiotherapeut
Adem- en ontspanningstherapeut

Linda Terwel Algemeen Fysiotherapeut Adem- en ontspanningstherapeut volgens de methode van Dixhoorn Aandachtsgebieden: Hartrevalidatie (Cardio Vasculair Risico Management) Emailadres: lterwel@deboombosch.nl Registratie: BIG 19048216704

Vennoot
Algemeen Fysiotherapeut
Master Manueel Therapeut

Jorg Pieper Vennoot Algemeen Fysiotherapeut Master Manueeltherapeut Aandachtsgebieden: schouder, echografie (schouder), shockwave en hydrotherapie Lid van schoudernetwerk Deventer ziekenhuis Emailadres: jpieper@deboombosch.nl Registratie: BIG 69050189604

Algemeen Fysiotherapeut
Master Oncologiefysiotherapeut
Oedeemtherapeut Handtherapeut

Maya Mickers Algemeen Fysiotherapeut Master Oncologiefysiotherapeut Oedeemtherapeut Handtherapeut Aandachtsgebieden: oncologische revalidatie en fasciatechnieken Lid van Handdennetwerk Stedendriehoek Emailadres: mmickers@deboombosch.nl Registratie: BIG 79057780004